paintball, paintball, paintball, paintball, paintball, paintball, paintball, paintball, paintball, Paintball, paint, ball, paint ball, imprezy rekraacyjne, imprezy integracyjne, liny, sporty ekstrymalne, sport, rekraacja, wypoczynek, organizacja imprez, przygoda, adrenalina, emocje, oferta
    :: BANNER ::
    :: LINKI ::
HOME
Ostatnie imprezy
Rodzaje gier
Oferta dla firm
Nasza baza
Galeria
Kontakt
    :: INFO ::
Witamy na stronie Paintballs-Club.pl. Nasz serwis oferuje profesjonalną organizację gry w paintball na terenie całej Polski.

Skontaktować się z nami można poprzez e-mail oraz telefonicznie: 602 669 220, lub faksem: (22) 649 29 37
    :: TEKST ::

Firma Paintballs Club działa od 1995.

Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na organizację imprez Paintball łącznie z prawem udostępniania do gry broni osobą nie posiadającym zezwolenia (marker paintbolowy był do 2000 r. w świetle polskiego prawa bronią). Naszą działalność opieramy na doświadczeniach angielskiego klubu WDP, który organizuje gry od 1984 r. Po zapoznaniu się z ich organizacją i sposobami działania, to co najlepsze wprowadziliśmy do naszej firmy.

Do końca 2006 r. naszymi klientami były 292 firmy.
W grach rocznie bierze udział ok. 3500 osób.
Zorganizowaliśmy zabawę w jednym dniu dla 420 osób.
Firma dysponuje bronią dla 100 osób grających jednocześni.

Paintballs Club jest klubem otwartym, w którym w zabawie uczestniczyć mogą wszyscy chętni po ukończeniu 18 lat. Młodzież po przedstawieniu zgody rodziców lub w towarzystwie opiekuna. Uczestnicy gier otrzymują kompletne wyposażenie: ubiór ochronny, maskę, broń kulki z farbą oraz opiekę sędziów gotowych służyć pomocą i radą. Dysponując własnymi środkami transportu jesteśmy w stanie zorganizować gry painball w dowolnym miejscu Polski wskazanym przez klienta.

Nasza baza

- znajduje się na terenie Rembertowa we wschodniej części Warszawy. Dojazd do bazy Paintballs Club Dojazd rozpoczynamy od skrzyżowania ul. Ostrobramskiej, ul. Grochowskiej i ul. Marsa. Wjeżdżamy w ul. Marsa i jedziemy w kierunku ul. Chełmżyńskiej, mijamy ul. Chełmżyńską i dojeżdżamy do ul. Żołnierskiej. Skręcamy w lewo w ul. Żołnierską. Za wiaduktem skręcamy w prawo na Rembertów. Jedziemy ul. Strażacką do ul. gen. Chruściela. Skręcamy w lewo i jedziemy prosto do ronda. Za rondem wjeżdżamy w bramę Akademii Obrony Narodowej i jedziemy cały czas prosto, aż do bramy wyjazdowej, za którą przejeżdżamy przez tory kolejowe zachowując WIELKĄ OSTROŻNOŚĆ. Za bramą jedziemy prosto do bramy wjazdowej na poligon (wg. tablicy informacyjnej, która wskazuje bezpośredni dojazd do pól gry).

Mapa Warszawy.
Jesteś 256326 gościem na tej stronie.
Design by hollow.