paintball, paintball, paintball, paintball, paintball, paintball, paintball, paintball, paintball, Paintball, paint, ball, paint ball, imprezy rekraacyjne, imprezy integracyjne, liny, sporty ekstrymalne, sport, rekraacja, wypoczynek, organizacja imprez, przygoda, adrenalina, emocje, oferta
    :: BANNER ::
    :: LINKI ::
HOME
Ostatnie imprezy
Rodzaje gier
Oferta dla firm
Nasza baza
Galeria
Kontakt
    :: INFO ::
Witamy na stronie Paintballs-Club.pl. Nasz serwis oferuje profesjonalną organizację gry w paintball na terenie całej Polski.

Skontaktować się z nami można poprzez e-mail oraz telefonicznie: 602 669 220, lub faksem: (22) 649 29 37
    :: TEKST ::

Paintball

- zabawa dla tych, którzy lubią przebywać na świeżym powietrzu i cenią sobie niekonwencjonalną rozrywkę. Rozwija zmysły i kondycję fizyczną poprzez wymuszony ruch. Rywalizacja dwóch zespołów stwarza możliwość współdziałania w grupie, jak również przeprowadzenia akcji indywidualnej.

Leśne podchody

– w których dwie drużyny w naturalnym terenie leśnym walczą ze sobą o flagę. Flagę przeciwnika należy zdobyć i przynieść do swojej bazy. Gra odbywa się na terenie oznaczonym taśmą i trwa 15 min. Aby utrudnić przeciwnikowi zdobycie swojej flagi zaznaczamy Go kulką z farbą. Gracz trafiony jest z danej rozgrywki wyeliminowany. Po wytarciu śladów wraca do następnej gry.Speedball

– gra odbywa się na płaskim odkrytym terenie ogrodzonym specjalną siatką zabezpieczającą widzów przed przypadkowym trafieniem. Pole gry ma wielkość ok. 30 x 50m na którym ustawiamy 20 sztucznych dmuchanych przeszkód. Tą grę możemy przeprowadzić również w nocy przy sztucznym oświetleniu. Czas gry i zasady jw.
Strzelnica paintball

- w dowolnym miejscu o wymiarach 8 x 10m osłoniętym siatką zabezpieczającą zawieszamy cele do których strzelamy kulkami z farbą. Nasza firma organizuje również strzelania z broni pneumatycznej oraz palnej. W przypadku strzelań z broni pneumatycznej istnieje możliwość zorganizowania takiej strzelnicy w miejscu wskazanym przez klienta. W przypadku strzelań z broni palnej strzelania odbywają się na całorocznej licencjonowanej strzelnicy. Wszystkie strzelania odbywają się pod fachowym okiem instruktorów strzelectwa.

Strzelnica pneumatyczna

– strzelania odbywają się z pistoletów i karabinków pneumatycznych (kal. 4,5mm) do tarcz sportowych z odległości od 5 do 10m.Strzelnica kulowa

– strzelania z broni kulowej na strzelnicy przystosowanej do strzelania z broni sportowej lub palnej krótkiej. Dysponujemy bronią od kalibru 5,6 mm bocznego zapłonu do kalibru 9,65 mm centralnego zapłonu. W Warszawie mamy do dyspozycji całoroczną krytą strzelnicę.
Jesteś 256324 gościem na tej stronie.
Design by hollow.